Świat według Clarksona 3 (World According to Clarkson, #3) Jeremy Clarkson

ISBN:

Published: 2009

Paperback

358 pages


Description

Świat według Clarksona 3 (World According to Clarkson, #3)  by  Jeremy Clarkson

Świat według Clarksona 3 (World According to Clarkson, #3) by Jeremy Clarkson
2009 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 358 pages | ISBN: | 3.29 Mb

Książki z serii Świat według Clarksona trafiły już do wielu milionów czytelników. Mimo to wokół nas w dalszym ciągu aż roi się od zatruwających życie absurdów. A to oznacza, że prywatna wojna, jaką Jeremy Clarkson prowadzi z wrogami zdrowego rozsądku, nie została jeszcze wygrana. Nasz bohater powraca więc w wielkim stylu i swoim ostrym piórem rozprawia się z tym wszystkim, co drażni, przeszkadza i irytuje.Z Części 3.

Świata według Clarksona dowiecie się między innymi:* jak zachować wieczną młodość-* dlaczego za nadciągający upadek naszej cywilizacji odpowiada YouTube-* czym należy się kierować, wybierając miejsce na wakacje-* jakie zwierzę najlepiej (i najtaniej) trzymać w domu-* czy kobiece pończochy są w stanie zapobiec zdziczeniu mężczyzny-* na czym polega problem z Ameryką.Czy wiedzieliście, że Clarkson to najpunktualniejszy człowiek na świecie?

A słyszeliście może o jego tajemniczej szafie i jej zawartości?Część 3. Świata według Clarksona to nie tylko kolejny, śmiały i kontrowersyjny manifest filozofii życiowej miłośnika szybkich samochodów, perkusisty amatora i przeciwnika angielskich pubów. To również pełna humoru i rozbrajających komentarzy lektura, która sprawi, że będziecie pękać ze śmiechu.A gdy już skończycie się śmiać, dojdziecie do wniosku, że... Clarkson rzeczywiście ma rację!Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Świat według Clarksona 3 (World According to Clarkson, #3)":


mysteriumzivota.eu

©2013-2015 | DMCA | Contact us